Cum navigăm provocările unei realități incerte?

Dr. Petra Müller-Demary

Facilitator

Dr. Petra Müller-Demary
ÎNSCRIERE

Data / ora

• Data: 24 sept. 2020
  • Orele: 11:00 - 12:30

Location

ZOOM APP
Categorie
QR Code

24 sept. 2020

Cum navigăm provocările unei realități incerte?

Anul 2020 a fost și este pentru mulți un an foarte provocator, cu schimbări continue și multă incertitudine.
Când ne simțim copleșiți, devine dificil să ne concentrăm, frica își face apariția și ajungem să ne blocăm cu mai mare ușurință. Deci, cum putem continua să navigăm printer aceste provocările ale realității pe care o trăim?

În această sesiune vom experimenta și învăța împreună:

• Cum putem privi provocările din diferite perspective
  • Cum ne connectăm la sursa noastră interioară de înțelepciune pentru a face față incertitudinii
  • Cum ne putem sprijini clienții să navigheze și ei propriile provocări și să se conecteze cu resursele lor

Dr. Petra Müller-Demary – PCC

Petra este fondatoarea Solution Surfers România, o școală internațională de coaching acreditată, cu sediul în Elveția. Originară din Germania (Köln), Petra locuiește în România din 1995 și are mai mult de 30 de ani de experiență în domeniul resurselor umane și dezvoltării managementului.

Astăzi lucrează ca Executive Coach, Team Coach și Business Consultant în diferite țări europene.

ÎNREGISTREAZĂ-TE

ICF Member
Available Tickets: Unlimited
The ICF Member ticket is sold out. You can try another ticket or another date.
Non - ICF Member
Available Tickets: Unlimited
The Non - ICF Member ticket is sold out. You can try another ticket or another date.

Tânjești după coaching?

Ai ajuns la locul potrivit!
ICF România se poziționează în fruntea progresului local al profesiei de coach.
office@coachfederation.ro
Ne găsiți si peSocial media

Tânjești după coaching?

Ai ajuns la locul potrivit!
ICF România se poziționează în fruntea progresului local al profesiei de coach.
office@coachfederation.ro
Ne găsiți si peSocial media

2020 © ICF ROMANIA. Crafted by Frame Design.